Video tiešraides ļauj Tev sekot līdzi notikumiem spēlē tieši tad, kad tie notiek!

  Ienāc kontā, lai sāktu skatīties!

  Sporta spēļu video tiešraides!

  Izbaudi Triobet video tiešraides – interneta televīziju, kurā mēs piedāvājam lielisku sporta notikumu izlasi Tava datora ekrānā visas diennakts garumā. Mūsu aktīvajiem klientiem pakalpojams ir pilnīgi bez maksas. Tagad Tu vari skatīties sporta spēļu tiešraides septiņas dienas nedēļā, visu dienu un nakti, tikpat ātri kā tradicionālajā TV.

  Apskati mūsu video tiešraižu kalendāru, lai redzētu visu, ko mēs rādām katru dienu.

  Tiešraidē pieejamo sporta notikumu vidū ir starptautiskas futbola spēles, Anglijas Capital One kausa un Anglijas futbola čempionāta pirmās un otrās divīzijas spēles. Tāpat piedāvājam arī lielāko Beļģijas, Nīderlandes, Portugāles, Skotijas, Dānijas, Zviedrijas un Polijas futbola līgu spēles. Un, ja Tu seko līgām Austrālijā, Japānā, Argentīnā un Meksikā, Tu vari skatīties arī šo līgu spēles tiešraidēs sava datora ekrānā.

  Ja dod priekšroku raketēm, nevis futbolam, tad mums Tev piedāvājumā ir arī pasaules klases teniss: ATP, WTA, Deivisa Kauss, Federācijas Kauss un pat ATP Challenger sērijas spēles, kurās spēlē tenisa uzlecošās zvaigznes. Tāpat piedāvājumā ir arī daudzu citu sporta veidu spēles, piemēram, aktuālie notikumi basketbolā, volejbolā, handbolā un snūkerā.

  Trāpi Live likmju veikšanas desmitniekā kopā ar mūsu plašo video tiešraižu piedāvājumu no visas pasaules!

  Lai skatītos mūsu video tiešraides, atver attiecīgo spēli Live likmju sadaļā un spied uz sarkanās "TV" pogas blakus spēles nosaukumam. Tev jābūt ienākušam savā Triobet kontā un tajā ir jābūt pozitīvam atlikumam vai veiktai likmei pēdējo 24 stundu laikā.

  Kā sākt skatīties?

  1. Ienāc savā kontā
  2. Dodies uz Live likmju sadaļu un atrodi spēli ar video tiešraidi
  3. Izbaudi spēli!
  Ienāc kontā, lai sāktu skatīties!

  Kā tas darbojas?

  1. Lai varētu vērot sporta video tiešraides, Tavā Triobet kontā jābūt pozitīvam atlikumam vai veiktai likmei pēdējo 24 stundu laikā.
  2. Dažas spēles var nebūt pieejamas visiem klientiem. Iemesli var būt vairāki:

   - Mačs norisinās valstī, kurā Tu atrodies.
   - Sporta notikumā piedalās komanda(s) no valsts, kurā Tu atrodies.
   - Dažām teritorijām ir noteikti piekļuves tiesību ierobežojumi.
  3. Ieteicamais interneta pieslēguma veids ir DSL vai LAN ar ātrumu vismaz 1000 kbps.
  4. Ieteicamie datora parametri:
   - 1GB RAM
   - 2 GHz procesors un Adobe Flash Player versija 9.0.115 vai jaunāka.
  Laika nobīde – lai arī Triobet video tiešraides nodrošina reālajā laikā, dažkārt dažādu iemeslu dēļ var rasties signāla aizkavēšanās, ko Triobet nevar kontrolēt, piemēram, interneta pieslēguma ātruma dēļ. Triobet neuzņemas nekādu atbildību, ja šādu notikumu rezultātā klientam varētu rasties kādi zaudējumi, kuru pamats ir paļaušanās uz Triobet video tiešraidē redzamo.
  Triobet kļūst par daļu no kaut kā lielāka – Triobet pievienojas Betsafe komandai. Vai Tu esi gatavs kam vairāk?
  Esmu gatavs!
  Esi gatavs uzvarēt!